Iнформацiйно-аналiтичне агентство «ПРИДНIПРОВ'Я»
логін:
пароль:

Наші партнери
Dnepr.Info
ІА
PRO-test
 Новини Лебедина
Проднепр
Днепропетровский  городской
 портал - новости, афиша, справочник, объявления
Офіційний сайт Артемівської міської ради
Publicity, PR, коммуникации - информационно-аналитический центр ИАЦ Publicity - Киев, Украина

Украина онлайн

Rambler's Top100

Нове у сплаті страхових внесків до органів Пенсійного фонду України
13:14 / 19.08.2009

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що з 11 червня 2009 року вступив в дію Закон України від 5 березня 2009 року № 1074-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України та посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування”.

Законом передбачено зменшення розмірів фінансових санкцій за несвоєчасну сплату страхових внесків до органів Пенсійного фонду України.

З 11 червня поточного року фінансова санкція нараховуватиметься лише у розмірі 10 відсотків від своєчасно несплаченої суми боргу незалежно від терміну затримки платежу (раніше розміри штрафів за зазначене порушення становили від 10 до 50 відсотків).

Законом передбачено також розстрочення пені і штрафів на 5 років (60 календарних місяців) з відстроченням першого платежу на 90 календарних днів.

Розстроченню підлягають суми штрафів та пені, накладених (нарахованих) у період з 1 січня 2007 року до 1 січня 2009 року і суми штрафів та пені, які підлягають накладенню (нарахуванню) за несплату або несвоєчасну сплату страхувальниками страхових внесків, на суми заборгованості із сплати страхових внесків та фінансових санкцій, що виникли до 1 січня 2009 року.

Cуми штрафів та пені, сплачені та зараховані у порядку календарної черговості виникнення боргу, розстрочуються в сумі, що не перевищує суму 1 січня 2009 року.

Розстрочення сум штрафів та пені здійснюється за бажанням страхувальника.

Суми штрафів та пені, розстрочуються для сплати рівними частками терміном на 60 календарних місяців, починаючи з червня 2009 року з відстроченням першого платежу на 90 календарних днів.

Останній місяць за який необхідно сплати розстрочені суми — травень 2014 року (шістдесятий місяць, починаючи з червня 2009 року).

Договір про розстрочення підлягає достроковому розірванню, якщо страхувальник не сплачує в повному обсязі поточні платежі із страхових внесків або не сплачує чергову частку розстроченої заборгованості із штрафів та пені протягом трьох місяців.

Не підлягають розстроченню суми штрафів та пені, що нараховані страхувальникам, яких визнано банкрутами та щодо яких порушено справу про банкрутство.

Крім того, законом передбачено посилення відповідальності посадових осіб за несвоєчасну сплату страхових внесків до органів Пенсійного фонду України. За несплату або несвоєчасну сплату страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування адміністративні штрафи збільшилися в середньому в 3 рази.

Головне управління Пенсійного фонду області звертається до керівників підприємств-боржників з проханням розглянути фінансово-економічний стан підприємств щодо можливості укладання договорів розстрочення боргів із сплати штрафів та пені, що дозволить поліпшити фінансовий стан підприємства та позитивно вплине на зарахування періодів роботи до страхового стажу найманим працівникам.

Наталія Іванова,

заступник начальника управління надходження

доходів – начальник відділу звітності та

фінансового контролю за надходженням коштів

ГУ ПФУ в Дніпропетровській області

Пошук:
розширений


Інормація щодо підприємств, установ та організацій всіх форм власності, працівники яких втрачають страховий стаж через несплату внесків до Пенсійного фонду України станом на 1 березня 2011 року. Докладніше...

До уваги платників єдиного соціального внеску!

З 1 січня 2011 року розмір єдиного соціального внеску встановлюється відповідно до класів професійного ризику виробництва, до яких віднесено платників єдиного внеску з урахуванням їх економічної діяльності.
У платіжному дорученні при сплаті єдиного соціального внеску необхідно вказувати МФО Державного Казначейства - 805012.
Перелік розрахункових рахунків, на які потрібно сплачувати єдиний соціальний внесок, розміщений на ВЕБ сайті Фонду www.dpfu.dp.ua. в розділі Платники папка Рахунки ЄСВ.

Номери телефонів "гарячих" ліній в управліннях Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області Докладніше...


Покупка в АТБ – экономия в семье!
Докладніше...Усі права захищені й належать dnepronews.com.ua.
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на dnepronews.com.ua; для веб-видань — гіперпосилання на dnepronews.com.ua
© 2005-2008, ТОВ «Інформаційно-аналітичне агентство „Придніпров’я“»
Свідоцтво про державну реєстрацію: серія: АОО ! 414864 від 10.08.2005
ЄДРПОУ 33718028
© 2005 S&A design team