Iнформацiйно-аналiтичне агентство «ПРИДНIПРОВ'Я»
логін:
пароль:

Наші партнери
Dnepr.Info
ІА
PRO-test
 Новини Лебедина
Проднепр
Днепропетровский  городской
 портал - новости, афиша, справочник, объявления
Офіційний сайт Артемівської міської ради
Publicity, PR, коммуникации - информационно-аналитический центр ИАЦ Publicity - Киев, Украина

Украина онлайн

Rambler's Top100

Німецька GIZ профінансує на Дніпропетровщині 10 проектів на понад 6 мільйонів гривень, – Валентин Резніченко
10:45 / 15.11.2016

Німецьке товариство з міжнародного співробітництва GIZ підбило підсумки грантового конкурсу на Дніпропетровщині. Визначено 10 найкращих проектів. Реабілітаційний кабінет, обладнання для медзакладів, ком’юніті-центр, бібліо-коворкинг – це лише частина цікавих ідей, які підтримала організація-донор. Загальний бюджет – понад 6 мільйонів гривень. Конкурс проходив за підтримки ДніпроОДА.

«За два роки Дніпропетровщина прихистила понад 100 тисяч переселенців. Сім’ям з Донбасу допомагають державні установи, координаційні центри, волонтерські організації. Та проблеми ще лишаються. Вирішуємо їх спільно з міжнародними партнерами. Один з них – німецька федеральна компанія GIZ. Вона провела грантовий конкурс для територіальних громад області. Відібрано десять найкращих проектів. Грантові кошти дозволять поліпшити послуги бібліотек, лікарень, соціальних центрів, громадських організацій регіону. Виграють як переселенці, так і приймаючі громади», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На конкурс була подана 151 заявка. Серед переможців – 10 проектів із Дніпра, Нікополя, Кам’янського, Жовтих Вод, Петропавлівки, Царичанки, Юр’ївки, Покровського, Межевої. Реабілітаційно-відновлювальний кабінет, обладнання для медичних закладів, ком’юніті-центр, бібліо-коворкинг, центр соціальної активності – це лише частина конкурсних проектів, які підтримала GIZ. На втілення кожного німецький уряд виділив до 600 тисяч гривень. Гроші спрямують на закупку необхідного обладнання та надання фахових консультацій.

У центральній районній лікарні Петропавлівки за виграні кошти планують по-сучасному обладнати фізіотерапевтичне відділення. Уже наступного року новий вигляд матимуть понад 10 реабілітаційних кабінетів, каже координатор проекту Іван Леонов.

«Устаткуємо їх, як в санаторіях. Тут надаватиметься комплекс електропроцедур, обладнаємо кабінети для теплолікування, аромо- та спелеотерапії, лікувальної фізкультури, гімнастики, масажу. Також плануємо провести низку семінарів для психотерапевтів, психологів та переселенців», – розказав він.

У числі переможців – і Покровська центральна районна бібліотека. Вона стане майданчиком для спілкування переселенців та мешканців громади. Для цього читальну залу розіб’ють на три зони: інформаційну, релаксаційну та творчу. В першій буде вільний доступ до Інтернету, проходитимуть навчання, консультації і тренінги. У другій створять комфортні умови для спілкування, читання, прослуховування музики. Арт-простір можна буде використовувати для творчості: тут читачі зможуть шити одяг, займатися рукоділлям та організовувати виставки.

Межівський районний терцентр соціального обслуговування стане місцем зустрічі переселенців, людей похилого віку та інвалідів. Вони вивчатимуть літературу, мистецтво, інформаційні технології, іноземні мови. У тренажерному залі займатимуться групи здоров’я. Розслабитися можна буде в кімнаті психологічного розвантаження, а знайти однодумців – у клубі за інтересами.

Грантовий конкурс «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців» тривав з липня по серпень 2016 року. Подати заявки могли об’єднані територіальні громади, комунальні установи та громадські організації області. Головна умова – проекти мали бути спрямовані на покращення життя переселенців та приймаючих громад. Віталися задумки, які поліпшать послуги в медицині, культурі, спорті. Конкурс проходив за підтримки ДніпроОДА.


Коментарі

Без коментарів

Шановні відвідувачі!
Щиро просимо: залишаючи свої повідомлення та коментарі, притримуйтеся норм літературної мови, не використовуйте нецензурних слів або грубих та образливих виразів. Нехай ваше спілкування на нашому сайті буде зразком дотримання культурних та етичних норм!
З повагою, адміністрація сайту.


Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Антиспам код: * captcha image введiть 3 чорних символи
Пошук:
розширений


Інормація щодо підприємств, установ та організацій всіх форм власності, працівники яких втрачають страховий стаж через несплату внесків до Пенсійного фонду України станом на 1 березня 2011 року. Докладніше...

До уваги платників єдиного соціального внеску!

З 1 січня 2011 року розмір єдиного соціального внеску встановлюється відповідно до класів професійного ризику виробництва, до яких віднесено платників єдиного внеску з урахуванням їх економічної діяльності.
У платіжному дорученні при сплаті єдиного соціального внеску необхідно вказувати МФО Державного Казначейства - 805012.
Перелік розрахункових рахунків, на які потрібно сплачувати єдиний соціальний внесок, розміщений на ВЕБ сайті Фонду www.dpfu.dp.ua. в розділі Платники папка Рахунки ЄСВ.

Номери телефонів "гарячих" ліній в управліннях Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області Докладніше...


Покупка в АТБ – экономия в семье!
Докладніше...Усі права захищені й належать dnepronews.com.ua.
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на dnepronews.com.ua; для веб-видань — гіперпосилання на dnepronews.com.ua
© 2005-2008, ТОВ «Інформаційно-аналітичне агентство „Придніпров’я“»
Свідоцтво про державну реєстрацію: серія: АОО ! 414864 від 10.08.2005
ЄДРПОУ 33718028
© 2005 S&A design team